0

amazonBir çok teknoloji şirketinin akıllı telefon üretimi yapmaları ve dünya çapında oluşan akıllı telefon pazarı global elektronik ticaret markası Amazon.com‘unda akıllı telefon pazarına girmesiyle bir hayli hareketleneceğe benziyor.

Alınan bilgilere göre amazon.com Kendi üretimi olan akıllı telefonun tanıtımını Haziran ayında yapacak. Bu tanıtımların ardından satışa çıkmasının ise sonbaharı aylarını bulabileceği belirtildi.

FARK 3 BOYUTLU EKRAN

Fakat burada bir ayrıntıya dikkat çekmek yerinde olacaktır. Amazon.com un üretip piyasaya süreceği akıllı telefon, bir diğer ifade ile üç boyutlu telefon kendisinden öncekilerden çok farklı bir özellik taşıyor.

Amazon.com akıllı telefonun ekranında ekranın çevresine yerleştirilmiş dört adet kamera ile telefon kullanıcısının göz hareketlerini takip edecek. Böylece gözlüğe ihtiyaç kalmadan 3 boyutlu görüntü imkanı ile görüşmek yapılabileceği belirtildi.

Amazon’un bu akıllı telefonları satış piyasasına ilk seferde 600 bin adet süreceğide verilen bilgiler arasında.

Amazon.com’un diğerlerinden çok farklı olacağa benzeyen ve çok merak edilen akıllı telefonu baştada belirttiğimiz gibi akıllı telefon sektörünü çok ciddi anlamda hareketlendirip ilerleyen zamanlarda birbirinden farklı yepyeni özelliklerde telefonlarla karşılaşmamıza vesile olacak bir haber.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Siber Tehlike Heartbleed

  Previous article

  iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Android