0

Akdeniz, birçok kişiye göre sadece Antalya’dan oluşmakta olup belirli başlı sahil merkezleri haricinde bilinmeyen bir şehir olarak gösterilmekte. İnsanlar, tatillerini daha çok binlerce kişinin aynı anda konakladığı 5 yıldızlı mekanlarda yapmak istemekte olup fahiş fiyatlar ödemek durumunda bırakılmakta. Oysa; Akdeniz bölgesi içerisinde neredeyse birçok kişinin bilmediği, gizli mekan olarak adlandırılan birçok sahil ve koy bulunmakta. Gerek sessizliği gerekse denizinin temizliği son yıllarda birçok kişinin kararını değiştirip bina tatillerinden pansiyon ve çadır tatillerine kadar yöneltmiştir. Adrasan, Akdeniz kıyılarının en güzel sahilini oluşturmakla birlikte ülkenin en güzel denizine sahip olmakta. Adrasan Tekne Turu , son zamanlarda bölgeye gelen birçok ziyaretçinin gerçekleştirmek istediği aktiviteler arasında ilk sırada yer almakta.

Adrasan Koyu, oldukça güzel bir alanda yer almakla birlikte birçok doğa güzelliğine de ev sahipliği yapmaktadır. Tam karşısında bulunan Olimpos, tarihi alanları ile beraber tatilcilerin sosyal aktiviteler gerçekleştirmelerine olanak sağlamakta. Bölgede yapılabilecek en güzel çalışmalardan birisi olarak gösterilen Adrasan Tekne Turu, Akdeniz bölgesini bütünü ile fethetmenize olanak sağladığı gibi birçok doğa güzellikleri ile ilk karşılaşmanın da sağlanmasına olanak tanımakta. Tekne turları oldukça eğleneli olup canı müzikler, köpük partileri gibi birçok seçenek ile müşterilerini bir araya getirmekte. Son yıllarda bölgede artış gösteren ziyaretçi sayısı sunulan hizmetlerin de artış göstermesine olanak sağlamıştır. Tekne turu ile ilgili detaylı bilgiler internet adresleri içerisinde yer almakta.

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Olimpos Zeytin Pansiyon

  Previous article

  Boşanma Avukatına Neden İhtiyaç Duyulur?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Genel