0

candy-crush-saga2Ücretsiz bir android oyunu Candy Crush Saga ile karşınızdayız.  Candy Crush Saga oyunu ile oyun kahramaları Tiffi ve Bay Toffee’nin maceralarına katılabilir, kendinizi onlardan bir parça gibi hissederek şekerlerle dolu bir dünyada oyun oynamanın zevkini yaşayabilirsiniz. Oynadıkça zevk alacağınız, mücadele ve hareketlilik dolu Candy Crush Saga oyunu ile arkadaşlarınız arasında değişik turnuvalar düzenleyebilir, eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Eve yanlış anlamadınız. Candy Crush Saga oyununu yalnız oynayabileceğiniz gibi çoğul olarak arkadaşlarınızla birliktede oynayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere aranızda bir turnuva sistemi geliştirip bunu çok zevkli bir hale getirebilirsiniz. Oyun ücretsiz fakat ekstra hareketlilik veya başlangıç için ödeme yapmak ve bu özellikleri ücretli olarak kullanmak durumundasınız.

candy-crush-saga

Candy Crush Saga Oyununun özellikleri: 

● Değişik görsellikteki farklı grafiksel öğeler.
● Zorlu bir mücadele ve koşuşturma.
● 100 ün üzerinde geçiş seviyesi
● Tekil yada çoğul oyunlar için farklı puan tabloları
● Geçtiğiniz her seviye için hareketlenen farklı öğeler
● Seviyelerde yardımcı değişik eklenti ve özellikler
● Facebook ile eklenti sistemi

Android İçin Cady Crush Saga İndir >>

İPhone ve İPad İçin Cady Crush Saga İndir >>

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Facebook Sosyal Eklentisi Nasıl Eklenir

  Previous article

  Erzurum Lor Dolması

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Oyun