0

hirsiz-alarm-cihazi

Evinize yada işyerinize alarm cihazı taktırmak üstelik bu işlemi ekonomik bir fiyatla çözmeyi düşünüyorsanız size çok güzel ve teknolojik bir teklifimiz var.  Yenisini alıp bir öncekini kullanmadığınız bir android telefonunuz yada eski bir tabletiniz varmı. Cevabınız evetse çok güzel.  Muhtemelen şaşırdığınızı,  “Alarm sistemi ve cep telefonu tablet ne alâka” diye düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Çok alakası var. Zira eğer bahsettiğimiz gibi ikinci bir android işletim sistemli telefonunuz yada kullanmadığınız tabletiniz varsa  bu cihazlarınızı bir uygulama ile hırsız alarm sistemine dönüştürebileceksiniz.

Öncelikle SalientEye isimli android uygulamayı Google Play üzerinden kullanmadığınız Android telefon yada tabletinize yükleyip uygulamayı çalıştırın.  Merak etmeyin uygulamanın Türkçe dil desteğide var. Türkçe dil desteği sayesinde çok kolay bir şekilde kurulum yapabilir, kurduğunuz uygulamanın ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Bu işlemlerden sonra android cihazınız harekât algılama özelliği olan bir hırsız alarm sistemi görevi yapmaya başlayacak. Eğer Google Play üzerinden SalientEye uygulamasını indirip tarif edildiği gibi kurulum ve tüm ayarlamaları yaptıysanız uygulamanın tam ortasındaki butona dokunun. Uygulama çalışıyor ve 30 saniye içinde güvenlik uygulaması devreye girmiş oluyor.

Ardından yine Google Play üzerinden SalientEye uzaktan kontrol uygulamasınıda indirin. Hepsi bu kadar. Artık gerek eviniz gerek işyeriniz için sıfır maliyetle kullanabileceğiniz harekete duyarlı ve teknolojik bir hırsız alarm cihazınız var. Hayırlı olsun. (SalientEye uygulaması ve SalientEye uzaktan kontrol kumandasını yazımızın sonundaki linklere giderek indirebilirsiniz.)

SalientEye uygulaması hakkında kısa bir bilgi verelim.  Türkçe dil destekli SalientEye uygulaması uygulaması android işletim sistemine sahip telefonunuzun yada tabletinizin kamerasını ortamdaki hareketleri algılama işleminde kullanır. Ev yada işyerine zorla girme teşebbüsü, baskın yada hırsızlık durumlarında  oldukça yüksek bir ses düzeyi ile alarm çaldırır.  Dahası SlientEye uygulaması bu gibi durumlarda sadece alarm çalmakla kalmaz aynı zamanda fotoğraf çekimide yaparak size e – mail yada SMS mesajıyla göndererek tam anlamıyla bilgilendirir.

SalientEye Uygulaması’nın Özellikleri

 • Hareket algıladığı ortamda fotoğraf çekimi yapar.
 • Opsiyonel olarak E – Posta ve SMS uyarıları yapar. ( Bu özellik uzaktan kumanda uygulaması ve internet bağlantısı gerektirir)
 • Push bildirim uyarıları yapar
 • Opsiyonel değişik alarm sesleri çıkarır
 • İsteğe bağlı olarak hareket algıladığı ortamdan çektiği fotoğrafları süratle daha önce belirlenen E-Posta adresine ve SMS numarasına gönderir.
 • Uzaktan resim çekme özelliği ile uzak mesafelerden resim çeker. (isteğe bağlı bu özellik uzaktan kumanda uygulaması aboneliği gerektirir)
 • Uygulama ekran kapansa dahi çalışmaya devam eder
 • Uygulama şifre korumalıdır.
 • Kesintisiz olarak 10 saate kadar çalışabilir. (Uzun süreli kullanılacaksa android cihaz şarja takılmalıdır.)
 • Türkçe dil destekli uygulamanın kurulum ve kullanımı kolaydır.
 • İsteğe bağlı olarak pil istatistiği sunarak şarjınız hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

SalientEye Tanıtım Videosu

 

SalientEye Ev Güvenlik Alarmı İndir >>

SalientEye Güvenlik Kumandası İndir >>

turuncucizgi

admin
Ogreniyoruz.Org

  Milli Kripto Sistemi İçin Düğmeye Basıldı

  Previous article

  Facebook’a Beğenmedim Butonu

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir