0

Berkay Çatak 17 Eylül 2001 yılında İstanbul Anadolu Yakasında doğmuştur. Anasınıfına başlamadan önce zor dönemlerden geçip astım hastalığını atlatmıştır. Berkay Anasınıfını, ilkokul ve ortaokulu Maltepe’de bulunan 50. Yıl Besim Kadırgan okulunda okumuştur. Daha sonra eğitim hayatına Handan Hayrettin Yelkikanat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir.

Berkay Çatak küçük yaştan itibaren yazılım ve web sektörü ile uğraşıp kendini ve ülkesini geliştirmek için çeşitli projeler geliştirdiğini belirtmiştir. Berkay Çatak yaptığı bir röportajda kendini şu şekilde tanıtmıştır:

“Küçüklüğümden beri yazılım ve bilişim sektörüne ilgi duydum, ülkemi ve kendimi geliştirmek için bir çok proje yönettim. Bir projemle Türkiye’yi temsil etmek için Google’ın düzenlediği uluslararası bir yarışmaya katıldım. Şimdi ise biri sosyal sorumluluk projesi olmak üzere üç adet proje ile ilgileniyorum. Bu benim işim.”

Berkay Çatak Gören Duyan isimli projesi ile daha önce gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde ise “Gören Duyan sayesinde bir çok evcil hayvan bulundu” şeklinde açıklama yaptı.

Summary
Photo ofBerkay Çatak
Name
Berkay Çatak
Website
Job Title
Girişimci
BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Twitter’da Takip Engeli Nasıl Kaldırılır? Takip Engeli Nedir?

  Previous article

  Katlanır Cam Balkon İle Konforunuz Artıyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Kimdir o