0

Yeni sınıf Shai’nin evrene gelişiyle başlayan kutlamalara, oyuna yeni gelecek oyuncular da katılabilecek. Misafir Kartları’nın süresi kutlamalarla beraber 7 günden 14 güne uzatılacak ve 10 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu kuponu kullanarak en az 7 gün oyuna giren ve 50. levele ulaşan oyuncular ise kalıcı erişim kazanma hakkına sahip olacak. Shai, bütün Maceracılar için bol ödüllü birçok etkinlik hazırladı.

 Shai Black Desert evrenine yalnız gelmiyor

Black Desert Türkiye ve MENA’daki etkinliklere ev sahipliği yapmak isteyen yalnızca Shai değil. Shai’nin sadık eşekleri de ona eşlik edecek ve Velia’lı Bmanzur eşeklerin hak ettikleri gibi tanınmalarını istiyor. Bmanzur, 26 Haziran tarihine kadar Shai’nin dört ayaklı arkadaşları hakkında bilgi vermek için her sunucuda sınırlı sayıda görev sunacak. Velia’da bulunan Bmanzur’dan bu görevi almak için herhangi bir koşul gerekmezken, değerli bir ödül kazanmak için her sunucuda görevleri tamamlamak oldukça önemli. Görevleri tamamlayan sunucu sayısına bağlı olarak Bmanzur herkese Derome, Cherose veya Vallet adındaki 3 eşekten birini hediye edebilir.

Shai sınıfı özelleştirmeleri, etkinlikler ve daha fazla detay için tr.playblackdesert.com adresini takip edebilirsiniz.

Black Desert Hakkında:

Black Desert, açık dünya aksiyon MMORPG oyun türünü baştan yazıyor. Ayrıntılı grafikler ve yetenek tabanlı savaşlarla Black Desert, destansı mücadeleler ve serüvenlerle dolu geniş açık dünyasının kapılarını oyunculara açıyor. Kolay kontrolleri, özel tasarlanmış açık dünyası ve kapsamlı hikâyesiyle hem yeni hem de deneyimli MMO ve ARPG oyuncularını heyecanlandıracak. Piyasadaki oyunlar arasında en ayrıntılı karakter yaratma sistemine sahip Black Desert ile oyuncular, sınırlı karakter yaratma seçeneklerini aşarak kendilerini en iyi şekilde tasarlayabiliyorlar. Black Desert, 150’den fazla ülkede yayınlanarak 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya ulaştı. Mobil ve konsol sürümleri üzerindeki çalışmalar, 2018 ve sonrasında yayınlanmak üzere devam ediyor.

 

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online Steam sayfasına ulaşmak için: https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_Online_Turkiye_and_MENA/

Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için: https://www.facebook.com/playblackdesertTR/

 

admin
Ogreniyoruz.Org

  Lords Mobile Oyuncularıyla Yemekte Bir Araya Geldi!

  Previous article

  MIA Online’nın Ön Kayıtları Başladı!

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Oyun