0

2019 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile, muhteşem bir açılış yaptı ve oyuncuların beğenisini kazandı. Gameloop emulator sayesinde bilgisayardan da oynanabilen CODM, birçok oyunu tahtından edecek gibi görünüyor.

1 Ekim’de Activision ve Garena ortalıklığında piyasaya sürülen yeni mobil oyun Call of Duty Mobile, PC tarafını şimdiden geçti. Call of Duty bilgisayar oyunları aktif olarak 50 milyon oyuncuya sahipken, Call of Duty Mobile daha ilk haftasında iOS ve Android cihazlarda toplam 100 milyon indirildi.

Call of Duty Mobile, emülatorde daha çok ilgi gördü!

Son yıllarda mobil oyunların yaygınlaşmasıyla beraber oyuncuların bilgisayardan mobil oyunları oynamasını sağlayan yazılımlar ön plana çıkmaya başladı. Call of Duty Mobile da bu konuyu dikkate alıp Tencent’in geliştirdiği Gameloop emülator ile anlaşarak oyunun bilgisayardan da oynanmasına imkan tanıyor. Fare ve klavye ile daha iyi bir kontrol sağlayan ve farklı bir oyun deneyimi yaşatan Gameloop, oyunculara daha büyük ekranlarda geniş bir görüş elde etme imkanı sunuyor. Ayrıca oyuncular, Gameloop’un 2K görüntü desteği sayesinde bilgisayarın getirdiği görsel kaliteyi mobil oyunlarda da sürdürebiliyorlar.

Hileye yer yok!

Online oyunların en büyük problemlerinden bir tanesi de hileciler. 2019 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile için özelleştirilmiş anti hile sistemiyle Tencent, desteğini esirgemiyor ve oyunculara keyifli bir oyun ortamı sunuyor. Sadece 10MB’lık bir dosya boyutuna sahip olan Gameloop ile oyuncular çok daha heyecanlı mücadelelere ortak olacak ve adil bir oyun içerisinde bu rekabeti sürdürecekler.

Call of Duty Mobile’ı, bilgisayarda nasıl oynayabilirsin?

Bilgisayarda oynamak için oyuncuların takip etmesi gereken adımlar son derece basit;

  • Sadece 10MB boyutundaki Gameloop emülatörünü indirin.
  • Emülatörü çalıştırın, Oyun Merkezi sekmesinde yer alan Call of Duty Mobile’ı seçin ve oyunu indirmeye başlayın.

 

Perkler ve Rol Seçimi

Call of Duty: Mobile, oyunu oynadıkça profesyonelleştiren bir yapıya sahip. Oyun içerisinde yer alan Perkler, siz oyunu oynamaya devam ettikçe silahlarınız ve taktikleriniz konusunda sizi geliştiriyor. Oyuna başladığınız ilk andan itibaren siz Perklerle tanıştıran Call of Duty: Mobile, silahınızla daha iyi vuruş yapmanızdan daha hızlı şarjör değiştirmeye, daha iyi nişan almanızı sağlayacak red dot sisteminin geliştirilmesine kadar bir çok farklı özelliğin geliştirilmesine olanak sağlıyor. Tüm bunlara ek, oyun içindeki karakter rolünüzü de savaş esnasında rahatça değiştirebilirsiniz. Haritaya girmeden önce yapacağınız seçimler, oyun içindeki rollerinizi seçme imkanı tanıyor. Savaş sırasında da haritaya girmeden önce seçtiğiniz, destek veya savaşçı rollerini değiştirerek oyunu oynayabilir, ekibinize daha çok katkı yapabilirsiniz.

GameLoop Hakkında:

GameLoop, 2018 yılında oyunculara sunulan bir PC oyun platformudur. Küresel pazara başlangıçta oyuncuların mobil oyunları PC üzerinden oynamasına olanak sağlayan bir Android emülatörü olarak girerken, şimdi dünya çapında 50 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıya sahip. PUBG Mobile, FreeFire, Arena of Valor, Mobile Legends: Bang Bang dahil olmak GameLoop üzerinden oyunculara sunulan 70’in üzerinde popüler oyun bulunuyor. Gün geçtikçe gelişen ve yenilenen AOW motoruna, özel ödeme kanalına, arttırılmış güvenlik ve hızlı sorun çözme, çok platformlu oyunları, canlı yayın desteği, görüntülü ve sesli iletişim sistemi, oyun dünyasından güncel haber akışlarıyla GameLoop, hem oyunculara hem de oyun geliştiricilerine tek elden hitap eden hizmet sunmayı hedefliyor.

Call of Duty: Mobile Hakkında:

Çok oyunculu savaş meydanlarındaki yerinizi alın! Activision ve Garena tarafından sunulan Call of Duty: Mobile dünyasında en iyi olmak için vereceğiniz mücadeleye bugün başlayın!

Call of Duty: Mobile’ın temeli yüksek nabız ve kafa kafaya verilen çok oyunculu savaşlar! Call of Duty: Mobile’da Call of Duty: Black Ops ve orijinal Modern Warfare serisi de dahil olmak üzere efsanevi Call of Duty serisinden klasik haritalarda ter dökecek, oyun modlarıyla aksiyonu katlayacaksınız. Çok oyunculu karşılaşmalar şimdilik bir başlangıç. Gelecek güncellemelerle eklenecek benzersiz Call of Duty Battle Royale deneyimi, yeni oyun modları ve dahası için bizi takip etmeye devam edin.

Summary
Review Date
Reviewed Item
1 Ekim’de Activision ve Garena ortalıklığında piyasaya sürülen yeni mobil oyun Call of Duty Mobile, PC tarafını şimdiden geçti. Call of Duty bilgisayar oyunları aktif olarak 50 milyon oyuncuya sahipken, Call of Duty Mobile daha ilk haftasında iOS ve Android cihazlarda toplam 100 milyon indirildi.
Author Rating
51star1star1star1star1star

Kanunsuzlar Arenası Mobil Oyunlarda PvP Dönemini Başlatıyor!

Previous article

Amazon FBA İle Amerika’ya Satış

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in Oyun