0

Cansu Fırıncı kimdir?

Cansu Fırıncı 16 Mart 1982 yılında Bartın’da dünyaya gözlerini açmıştır. İlk öğretim ve lise öğretimini Bartın’da tamamlayan Cansu Fırıncı liseyi Bartın lisesi fen matematik bölümünde tamamlamıştır.
Lise eğitiminden Sonra üniversite eğitimine Hacettepe Üniversitesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde devam etmiş ancak bir süre sonra oyuncu olma isteği sebebiyle okula devam etmemiş ve Hayallerinin peşinden gitmiştir.
Okul yıllarında tiyatro ile alakalı gösteriler ve müsamereleri de bolca rol almış ve bunları yaparken çok da keyif almıştır. Memleketi olan Bartın’da tiyatro sanatçısı Zafer Gecegörür ile tanıştıktan sonra kendini geliştirmiş ve Zafer Gecegörür’ün açmış olduğu tiyatro kursuna giderek eğitim almıştır.
Değişim atölyesi oyuncuları ve Ankara Nazım Hikmet Kültür Evi’nin hazırlamış olduğu oyunlarda rol almış ve Ankara’da 6 sene yaşamıştır, Ankara’dan sonra İstanbul Kadıköy’de yaşamaya devam etmiştir.
Yer aldığı ilk film 6 Mayıs 2011 tarihinde gösterime giren ‘devrimden sonra ‘ isimli sinema filmidir. İlk dizi projesi ise 2014 yılında ekranlarda gösterilmeye başından Urfalıyım Ezelden dizisidir burada Recep karakterini canlandırmıştır. Ama tanınmasını sağlayan proje halen devam etmekte olan Kırgın Çiçekler dizisi ve orada canlandırdığı Kemal karakteridir.

Cansu Fırıncı Oynadığı Sinema Filmleri:

Artık Yeter (Çalışkan Şirin), Ulak (Diyaloglu Figüran), Çoğunluk (Oyuncu), Devrimden Sonra (Oyuncu-Cast Direktörü), Red! (Çalışkan Şirin), Üç Harfliler 2 (Doktor), Can Tertip (Süleyman)

Cansu Fırıncı Oynadığı Diziler:
Akasya Durağı, Alev Alev, Aşk Bir Hayal, Arka Sokaklar, Canım Ailem, Cesaretin Var mı Aşka?, Çalıkuşu, Dila Hanım, Ezel, Herşeye Rağmen, Hesaplaşma, Galip Derviş, Keşanlı Ali Destanı, Kırmızı Işık, Küçük Ağa, Küçük Hanımefendi, Kolej Günlüğü, Sakarya Fırat, Şeref Meselesi Tek Başımıza, Uçurum, Urfalıyam Ezelden

Sosyal medya hesapları

https://www.instagram.com/cansufirinci/?hl=tr
https://twitter.com/cansu_firinci

Cansu Fırıncı oyunculuk kariyeri ne zaman başladı?
2011 yılında ilk kez devrimden sonra filminde yer almıştır.

Cansu Fırıncı Boyu ve Kilosu Kaçtır?
Boyu:1.75 m
Kilosu:75 kg

Cansu Fırıncı Göz ve Saç Rengi Nedir?
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Kahverengi

Cansu Fırıncı Memleketi Neresidir?
Cansu Fırıncı Bartın’lıdır.

Cansu Fırıncı Yaşı Kaçtır?
33 yaşındadır.

Cansu Fırıncı Burcu Nedir?
Balık burcudur.

Cansu Fırıncı Sevgilisi Var mıdır?
Sevgilisi yoktur.

Cansu fırıncı resimleri

admin
Ogreniyoruz.Org

  Uykusuzluk sorunu nasıl giderilir ?

  Previous article

  Bakırköy Günlük Kiralık Daire Nedir

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Kimdir o