0

millenicom_dopingboxElbette herkes gibi sizde Dopinbox nedir diye merak ediyorsunuz. Ogreniyoruz.org ekibi olarak merakınızı gidermek ve ve Millenicom firmasının 2,5 milyon TL civarındaki bir yatırım masrafı ile iki yıl gibi bir süre sonucunda üretimini bitirip kullanıma sunduğu teknolojik ürünü hakkında detaylı bilgileri vermek üzere sizler için araştırdık. DopinBox Millenicom’um teknolojik ürünü, televizyonu SmartTV’ye çevirebilme özelliğinin yanısıra kullanıcılarına dünya çapında sevilen ve popüler olmuş televizyon dizilerini ve sinema filmlerini herhangi bir harici ücret ödemeksizin büyük boyutlu ekranda HD kalitesinde izletebilme özelliği bulunan teknolojik bir cihaz. Dahası android işletim sistemi özelliği sayesinde GooglePlay’daki oyun ve uygulamalarıda yükleyebiliyorsunuz.  DopingBox’un  özellikleri bununla sınırlı değil elbette. Şöyleki;

 • Geniş ekranda HD kalitesi ile Facebook, Twitter gibi sosyal platformlara bağlanabilirsiniz.
 • Youtube’dan video izleyebilirsiniz.
 • Spotify’den müzik dinleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Smart Tv lerde internet kullanımı çok zordu. Bu zorluk DopingBox sayesinde artık ortadan kalkıyor. Dahası evinizdeki televizyonu Smart TV ye çeviren bu teknolojik aleti çok seveceksiniz. Zira aynı zamanda airmouse kumandası ile büyük ekranda HD kalitesinde kaliteli internet imkânınada kavuşmuş oluyorsunuz. Millenicom’um amacı bir yıllık süre sonunda hali hazırdaki abonelerinin %30 gibi bir miktarına ürünün satışını yapmayı hedefliyor fakat elbette şimdiden net birşey söylenemez. Zamanla bu durumun gerçek rakamlarını net bir şekilde görebileceğiz.

Millenicom Yönetim Kurulu Üyesi sayın Şevki Kuyulu, DopingBox’ın tanıtımı amacıyla düzenledikleri basın toplantısında  bu konuda şu açıklamalarda bulundu;

“Araştırmalara göre internet yoğun olarak video izlemek, oyun oynamak, müzik dinlemek, sosyal medya online alışveriş için kullanılıyor. Kullanıcılar ayda ortalama 210 video izliyor. 15-34 yaş aralığı ise en çok video izleyen segment. Artık istediğimiz içeriği istediğimiz anda seyretmek istiyoruz. Bunun yanı sıra sosyal medya da internet kullanıcılarının öncelikleri arasında, kullanıcıların yarattığı içerikler ve paylaşımlar en çok izlenen videolar. Tabi bütün bu trafikte kullanılan araçlar bilgisayar, cep telefonu ya da tabletler. Biz burada mevcut kullanım şartlarını yukarı çekmek ve online video deneyimini büyük ekrana taşıyabilmek için ne yapabiliriz diye düşünürken, sektör tecrübemizin ve başarılı ekibimizin katkılarıyla DopingBox’ı hayata geçirdik. Online videoları büyük ekran keyfine taşımak için artık pahalı televizyonlara ya da bilgisayarları televizyona bağlamaya gerek yok. Ayda 1 DVD fiyatına hem internetin sınırsız içeriği hem de yüksek kaliteli yüzlerce film DopingBox’la televizyonlarınızda. Evinizde hangi televizyon platformunu kullanıyor olursanız olun DopingBox kullanabilirsiniz. Evinde 2 Mbps hızında internete sahip olan herkes DopingBox’ın eğlenceli dünyasında yerini alabilir. İnternet kullanıcıları DopingBox’ı kolayca deneyimleyebilsin diye DopingBox’ı 9,99TL’den başlayan çok avantajlı bir tanışma fiyatı ile sunuyoruz.”

Konuşmasının devamında Millenicom hakkında bilgiler veren Şevki Kuyulu şöyle devam etti;

“Millenicom olarak katma değerli servislerimizle kurumsal segmentte KOBİ’lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini arttırmayı, bireysel segmentte de kullanıcılarımıza en iyi bağlantı deneyimi sunmayı hedefliyoruz. 2013 yılında Almanya operasyonumuz ile birlikte 185 milyon TL’lik bir ciroya ulaştık. Bu sene rakamı daha da yukarı taşıma gayesindeyiz. Kurumsal Bulut çözümler ve DopingBox için yatırımlarımız devam edecek. En yeni teknojileri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz.”

admin
Ogreniyoruz.Org

  Bu Bitkilere Dikkat !!!

  Previous article

  HTML 5 Nedir?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Android