0

enhizlisarjŞurası bir gerçek ki, telefon ve tabletlere dışarıdan artı olarak güç sağlayan pillerdeki en rahatsız edici sorun uzun süren şarj olma süreleri. Telefonunuzun bataryası bitti şarja takıyorsunuz fakat oda ne en az 1 saat beklemelisiniz ki telefonunuz kendin gelsin. Bu duruma bir çözüm bulan UNU firmasına göre, yeni Ultrapak GO ve TOUR adlı yedek şarj üniteleri 15 dakikada gibi kısa süre içinde şarj olabiliyor.

UNU firmasının belirttiklerine göre, üretmiş olduğu yeni Ultrapak GO ve TOUR isimli yedek şarj üniteleri, 15 dakika gibi çok kısa bir zaman diliminde dolup şarj olan pili ile istediğiniz herhangi bir akıllık telefonu kullanıma sunabilecek güce sahip. Ultrapack Go, 3.000 mAh’lik gücü tam doldurup şarj edebilmek için yarım saat süreye ihtiyaç duyuyor ve fiyatı 60 dolar. 15 dakika gibi çok kısa bir zaman dilimi içinde 2.000 mAh’lık enerji şarjı yapabiliyor.

Bu durum 100 dolarlık Ultrapak Tour için de geçerli. 10.000 mAh’lık gücünü şarj etmek için 90 dakika yani buçuk saat gibi kısa süreye ihtiyaç duyan cihaz, tıpkı Ultrapack gibi 2.000 mAh’lik gücü 15 dakikada bulabiliyor. Bu miktar normal bir akıllı telefonu çok kısa süre içinde kendisine getirip konuşabilecek seviyede şarj olmuş olarak size sunabiliyor.

enhizlisarj2

Ön siparişe açılmış olan her iki ürününde satış tarihi 30 Haziran. Tercih edilecek en süratli şarj cihazları olacağı kabaca belli olan UNU firmasının bu  ürünlerinin bir başka özelliğide üzerlerinde kalan enerji miktarını da dijital olarak göstermeleri.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Dünyanın En Hızlı Ekran Kartı 2014

  Previous article

  Bu Bitkilere Dikkat !!!

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Android