0

1- Malzemebilimi.net

Mühendislik dünyasından makaleler, teknik yazılar ve haberler sunan Malzemebilimi.net, 2011 yılında Metalurji ve Malzeme Bilimleri’ne katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Teknik kütüphane, bilimsel deneyler, askeri, nanoteknoloji, malzeme bilimi, akılllı teknoloji, denizcilik, ve otomotiv gibi pek çok kategoride hizmet vermektedir. Makale, video, forum ve soru-cevap bölümleriyle de oldukça ilgi çeken site mühendislik öğrencileri arasında istediği konuma çoktan gelmiştir diyebiliriz. Siteye haber gönderebilir ve yazarlık için başvuru yapabilirsiniz. Sadece malzeme ve metalürji mühendislerini değil çoğu mühendislik bölümünü ilgilendiren bu siteyi kullanmanız size oldukça yarar sağlayacaktır.

2- Muhendisbeyinler.net

Türkiye’nin en büyük mühendislik portali olarak bilinen mühendisbeyinler.net’de bilim, fizik, teknoloji ve mühendislik ile alakalı makaleler yer almaktadır. Sitede aynı zamanda eğlenceli testler, forum ve videolar da yer almaktadır. Ayrıca sitede her mühendislik bölümü için ayrı ayrı oluşturulan sayfalarda o mühendislik dalına özgü konularda haberler, ders notları ve makaleler de yer almaktadır. Güncel konular hakkındaki yazıları oldukça ilgi çeken sitede anlayamadığınız konular hakkında da notlara ulaşabilirsiniz. Algoritma ve programlamadan nükleer fiziğe, tasarımdan arduino eğitimlerine, tasarımdan biyolojiye aradığınız her kategoride verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca isteyen herkes, literatüre uygun bir makale hazırlayarak sitede yazar olabilmektedir.

3-TeknikBilimler.Net

Doğru bilgiye olan ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Her açıdan pek çok avantajı bulunan internet aleminden iyi yararlanmanın yolu onu doğru kullanmayı öğrenebilmektir. Sizlerin hiç yorulmadan kesin bilgilere ulaşmanızın yolunu açan teknikbilimler.net, her açıdan zamanının değerini bilenler için en net ve sade bilgilerin adresi haline gelmiştir.
Kaliteli bilim sitesi açığını kapatan bu adres, bilimin tüm konularına detaylı şekilde ulaşmanızın ilk adresi olacaktır. Sizler için özenle seçilmiş olan bilgiler usta kalemlerde hayat bularak evlerinize kadar ulaşır. Böylelikle sizlerde sürekli olarak aramış olduğunuz bilimin her alanına bu şekilde ulaşabilmeyi sorunsuz bir hale getirebilirsiniz. Bilim açısından ortaya çıkan son gelişmeler, bilimdeki yenilikler, bilimin bilinmeyen yönleri gibi pek çok şeye tek bir çatı altından ulaşabilirsiniz. Türk insanının bilime olan merakı her geçen gün devam eder. İşte bu merakı tam olarak karşılamaya yetecek -paylaşımlarıyla bilimi herkese sevdirmeye başarmıştır.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Jungheinrich Türkiye

  Previous article

  İphone telefonlar nasıl sessize alınır

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Genel