0

Enpara Nedir ?

Enpara.com Türkiye’de faaliyete geçmiş şubesi olmayan ilk bankadır. 2012 senesinde Finansbank tarafından kurulmuştur. Enpara.com, hizmetlerini sadece dijital olarak sunmaktadır. EFT/Havale ve hesap işlem ücret alınmamakta ve bunun bankanın misyonuna göre kesintisiz devam edeceği banka tarafından belirtilmektedir. Aynı zamanda birikim yapıp değerlendirmek isteyen müşteriler için de yüksek faiz oranıyla dikkat çekmektedir. Enpara.com bu cazip teklifleriyle birçok müşterinin alakasını çekmiş bulunmaktadır. Siz de Enpara’yı merak ediyor ve onun hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamında enpara.com’un avantajlarından bahsedeceğiz.
Enpara.com’un yukarıda zikredilen işlemlerden ücret almamasının en büyük sebebi kira, elektrik, temizlik gibi fiziki masrafları bulunmamasıdır.

Enpara.com’da Nasıl Hesap Açılır ?

Eğer siz de Enpara.com müşterisi olmak istiyorsanız internet üzerinden yaptığınız müracaat neticesinde mail ve sms yoluyla bilgilendirilirsiniz. Bu işlemden sonra telefon ile sizinle irtibata geçip müsait olduğunuz bir zamanda yüz yüze görüşmek için izin alırlar. Ardından sözleşmenizi bizzat kendi evinizde veya işyerinizde imzalarsınız ve enpara.com müşterisi olursunuz.

Enpara.com’un Avantajları

– Vadeli mevduat hesabınızdan para çekim işlemi yapmadığınız müddetçe faiz kazanmaya devam edersiniz. Para kaybı riskiniz yoktur ve yatırımınız artmaya devam eder.
– Vadeli mevduat hesabınız sürekli yenilenirse, bankanın güncel faiz oranlarından faydalanma imkanınız vardır.
– Hesap açmak için sadece 10 TL/EUR/USD yeterlidir. Herhangi bir üst limit de bulunmamaktadır.
– İstediğiniz miktarda vadeli hesap açmanız mümkündür.
– Vadeniz sizin bir işlem yapmanıza ihtiyaç olmadan otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer farklı bir talimatınız var ise de o uygulanır.
– TL ve döviz için vade günleri değişmektedir. TL için 32 gün, 46 gün, 92 gün; USD ve EUR içinse 32 gün, 92 gün, 181 gün şeklindedir.
Bütün bunlara ilave olarak, eğer Ayın Enparalı’sı olursanız bankanın size sunmuş olduğu çeşitli fırsatlardan da faydalanmanız mümkündür. AppStore, Spotify, Netflix gibi dijital servislerde yapacağınız ödemelerinizde %50 indirim gibi fırsatlar sunulmaktadır. Bu fırsatlar sabit kalmamakta, zaman zaman değişmektedir. Güncel fırsatlar için Enpara’nın kendi sitesi olan www.enpara.com adresini ziyaret edebilir ve Ayın Enparalı’sı olduğunuzda ne gibi fırsatlar elde edebileceğinizi öğrebilirsiniz.

admin
Ogreniyoruz.Org

  İş bankası ek hesap nedir ?

  Previous article

  Bitcoin nedir ?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir