Kapat

Ferroli Servis – 444 78 56

Anasayfa Tanıtım Yazıları Ferroli Servis – 444 78 56

Ferroli teknik servis ihtiyaçlarınızda 444 78 56 numaralı çağrı merkezimizi arayarak haftanın yedi günü servis hizmeti talep edebilir, ferroli kombi bakım ve onarım hizmeti ihtiyaçlarınızı alanında tecrübeli ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Tüm teknik servis personelimiz sertifikalı ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Ferroli Servis olarak yıllardır uygun fiyat ve kalite odaklı modern hizmet anlayışımızla müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.
Kombilerin arızalanma sebeplerini en aza indirmek için yıllık bakımlarını yaptırmak gereklidir. Bu hem cihazın ömrünü uzatacak hem de yüksek verimde çalışmasını sağlayarak doğalgaz faturasına etki edecektir.
Kombi bakımı esnasında ferroli kombi teknik servis çalışanlarımız gaz basıncı kontrolü ve ayarı, baca çekiş kontrolü, sıcak su kontrolü, petek hava kontrolü, su kaçak kontrolü, elektronik kart kontrolü, güvenlik kontrolü, filtre temizliği ve kontrolü gibi işlemler yapar. Kombiler su, gaz ve elektriğin bir arada çalıştığı sistemler olduğundan bakım esnasında bu kontrollerin yapılmasının önemi büyüktür.
En iyi referansın mutlu müşteriler olduğuna inanan Ferroli Servis olarak uygun fiyatlar ve cazip ödeme imkanlarıyla siz değerli müşterilerimize her zaman kolaylıklar sunmaktayız.
Ayrıca yedek parça ve işçilikte bir yıl garanti veren firmamız, İstanbul’da yıllardır Ferroli kombilerin bakım-onarım işlemleri için faaliyet göstermektedir. Her zaman kaliteli, hızlı, güvenilir ve güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Uzmanlarımızla iletişime geçmek ve teknik destek almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir