0

Beyaz ev eşyaları üreticisi konumunda olan Franke markası, en güvenilir markalar arasında da kendisine yer bulmaktadır. Franke Servis olarak kullanıcı deneyimini üst noktada sunan bir markaya yönelik hizmet vermekteyiz. Franke markasından hem çamaşır makinesi hem de buzdolabı tercihleriyle istenilen performans elde edilebilmektedir. Franke markası tarafından tasarlanan özel ürünlerde, her ihtiyaca göre farklı serideki modelleri bulabilmek mümkündür.

Tasarım açısından oluşturulan detayların yanı sıra kullanım açısından da farklı kilolarda ve aynı zamanda program ayarları değişkenlik gösteren modeller mevcuttur. Aktif olarak kullanılan çamaşır makinelerinde arıza yaşanması durumunda Franke Servis ekibi markamızla İstanbul’da müşterilerimizin sorunlarını çözmeye yönelik hizmet vermekteyiz. Aktif olarak hizmet veriyor olmamızla beraber çamaşır makinelerinde; ses sorunu, yıkamama veya program ayarından farklı çalışma gibi başlıca sorunları ve daha fazlasını çözüme kavuşturmaktayız.

Franke Servis olarak ihtiyaçların farkında olarak çalışmaları özel olarak gerçekleştirmekteyiz. Her ihtiyaç için ayrı şekilde sunduğumuz hizmet anlayışı sayesinde Franke buzdolaplarında mükemmel sonuçların alınmasında ön plandayız. Buzdolabı seçeneklerinde benzersiz modelleri bir araya getiriyor olduğu gibi aynı zamanda sürekli olarak kullanıldığından dolayı Franke buzdolapları büyük bir öneme sahiptir. Franke Servis çalışmalarımızda buzdolaplarına yönelik olarak gerekli şartlara uygun olarak onarım ve bakım hizmetini verebilmekteyiz. Parça değişimine gerek olduğu durumlarda, gerekli olan değişimi hiçbir zarar olmadan gerçekleştirebilmekteyiz.

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi

  Previous article

  Dinimizin yasakladığı davranışlar nelerdir

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir