0

samsung_gear_fitGünümüz dünyasının teknoloji önde gelenlerinden olan Samsung Electronics kavisli ve Super AMOLED özellikli giyilebilir cihaz olan Samsung Gear Fit’in dünya çapında tanıtımını yaptı.  Samsung Gear Fit Teknolojisi tüketicinin kişisel seçim ve tarzlarından yada mobil bağlantı zevklerinden vaz geçmeden, ödün vermeden fiziksel bir şekilde sürekli aktif kalmalarına vesile olabiliyor.

Konuyla ilgili olarak Samsung BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin yaptığı açıklamada; “Samsung, giyilebilir mobil teknolojilerin bir sonraki neslinin tüketicilerin farklı ilgi alanları ve ihtiyaçlarını doğrudan yansıtabilmesi gerektiğini biliyor. Bu vizyonumuz doğrultusunda Gear ürün portföyümüz, aktif bir yaşam tarzı için tasarlanan Gear Fit dahil olmak üzere, farklı yaşam tarzları için benzersiz cihazlarla genişlemeye devam edecek.” dedi.

Hem tek başına fakat aynı zamanda tamamlayıcı özellikli bir cihaz olarakta kullanılabilen Samsung Gear Fit teknolojisi, kullanıcıların sürekli ve kesintisiz bağlantıda kalmalarına imkân sunarak normal kişisel yaşamlarını yönetebilmelerini, böylece yaşamın içindeki hiçbir ayrıntıyı kaçırmamalarını sağlıyor.

Samsung Gear Fit teknolojisi, kullanıcılarının bileklerine rahatça oturabilen şık tasarımı ilede ön plana çıkıyor.  Kullanıcıların otomobilde hareket halindeyken dahi Galaxy akıllı telefonlardan gelen e-posta, SMS, alarm, çağrı, s-planner gibi bildirimlere anında ve süratle ulaşmalarını sağlayan Samsung Gear Fit teknolojisi kullanıcılarına teknoloji adına yepyeni ve farklı özellikler sunuyor.

Samsung Gear Fit teknolojisinin Siyah, Gri ve Turuncu kayış rengi seçenekleri mevcut. Bu sayede herhangi bir kullanıcı kendi iç dünyasına hitap eden renkteki Samsung Gear Fit teknolojisini seçebilir.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Facebook WhatsApp’ı Satın Aldı

  Previous article

  Kablosuz Kulaklık The Dash

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Güncel