Kapat

Güvenli Konaklama Seçenekleri Nelerdir

Anasayfa Tanıtım Yazıları Güvenli Konaklama Seçenekleri Nelerdir

Güvenli Konaklama Seçenekleri Nelerdir

Aile yapınıza ve sayınıza uygun Şişli günlük kiralık ev sizi rahatlıkla tanıştırmaya hazır. İstanbul’un en gözde ilçesi Şişli de dolmuşa, otobüse, metrobüse, metroya yakın olan bir evde kalmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. İstanbul’un meşhur trafiği artık sizin için bir dert olmayacak. Hem bir ev tutup, belli bir ücret ödeyip, hem de zamanınızın çoğunu trafikte geçirmeyeceksiniz. Kurumsal hizmeti, tüm vatandaşlarının ayağına götürerek en çok faydayı sağlamayı kendimize bir borç biliyoruz. Sevgilinizle özel bir gününüz var ve beraber zaman geçirmek istediğiniz de oteller ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Sizi kendi evinizde hissettirecek doğallığı memnuniyetle tek anahtar vererek size sunacağız. Size ise sadece mutlu anları hafızanıza kazımak kalacak.

Evlerimizi her kesimden, her sektörden insan rahatlıkla seçebilir. Fiyatlarımız dairelerin konumlarına ve içeriklerine, büyüklüklerine göre değişmektedir. Aileye uygun Şişli günlük kiralık daire imkânımız varken aynı zamanda tek bir kişiye de aynı şekilde uygun büyüklükte ve özellikte çeşitli evlerimiz mevcuttur. Yoğun bir iş günü geçirdikten sonra hemen stresinizi almak için duş aldınız, anında temiz havlunuz yanı başınızda. O kadar çok kafa yorduk ki sizin memnun edebilmek için. Her ihtiyacınızı karşılayacak bir ekipman her an yanınızda olacak.

Şişli günlük kiralık evlerde yaşadığınız müddetçe, İstanbul’un uzak semtleri artık size yakın gelecek, çünkü İstanbul’u komple saran yeraltı treni ağı ve metrobüs ağı, tam da evinizin 5 dakika yakınında yer almakta.

Hizmete gireli birkaç yıl olan Trup tower’e 5 dakikalık mesafede yer alan Şişli günlük kiralık dairelerimiz, kombili, ankastreli, özel tasarım mobilyalı olup, düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Sizin sağlığınız ve rahatınız bizim referansımızdır. Bundan dolayı da işimizi titizlik ve dikkatle yaparak, tekrar bizi tercih etmenizi istiyoruz.

3 0 0 1 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir