0

Günümüz teknolojisinde artık insanlar zamanlarının büyük bir bölümünü sosyal medyada geçirmektedir. Sıradan bir insan her 40 saniyede bir kere telefonunu kontrol etmektedir. Günün 4 saatten fazlasını sosyal medyada geçiren insanların sayısı bir hayli fazladır. Bu kadar çok tercih edilen bir platform ister istemez yeni iş imkânları doğurmuştur. İnsanlar instagram gibi sitelerde kısa sürede popüler olarak sponsorlu paylaşımlar ile para kazanabiliyor. Sizde instagram sayfanızı büyüterek para kazanabilirsiniz. İnstagram sayfası nasıl büyütülür merak ediyorsanız meykmen.com sizlere bu konuda geniş ve detaylı bir rehber sunmaktadır. İlgili makaleyi inceleyerek ve maddeleri uygulayarak kısa sürede yükselişe geçebilirsiniz.

Hesap Büyütme

Hesabınızı büyütmek gayet basittir. Yapmanız gereken ilk şey tanıdığınız tüm insanları eklemek ve bunlarla etkileşim kurmaktır. Bu sayede doğal ve organik bir şekilde büyümeye başlarsınız. Daha sonrasında ortak takipçilerinizi tespit edip bunlara da istek atın ve çevre de tanınmaya başlayın. Kişisel hesabınıza resim yüklerken mutlaka arkadaşlarınıza ve çevrenize danışarak resimler yükleyin. Aynı zamanda fotoğraf çekme videoları izleyerek kendinizi fotoğrafçılık alanında geliştirin. Bu daha iyi ve göze iyi hitap eden fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır. İşletme hesabınız için çektiğiniz fotoğraflar mutlaka profesyonel kamera ya da kamerası iyi olan telefonlarla çekilsin. İşletmeniz de belirli renk tonlarını yakalamanız sizi daha profesyonel gösterecektir.

Instagram hesap büyütme işlemi için aşağıdaki maddelere uymanızı öneririm.

 1. Paylaşımlarınız kaliteli ve yüksek çözünürlükte olsun.
 2. Sadece çevrenize değil herkese hitap eden story ve gönderi paylaşın.
 3. Özel ve önemli günlerde paylaşım yapmayı unutmayın.
 4. Sponsorlu reklamlar vererek yeni kişilere erişin.
 5. Büyük sayfaların gönderileri altına olay yaratacak yorumlar atın.
 6. Diğer popüler insanlara sataşın. Lakin kötü anlamda değil. Eleştirel şekilde yaklaşın.
 7. Yeni tanıştığınız insanlara sizi takip etmesini söyleyin.
 8. Komedi videolarınızı mizah sayfalarına atarak diğer insanların görmesini sağlayın.
 9. Sadece komedi videosu değil makyaj veya diğer bakım ürünleri ile ilgili tespitlerinizi ilgili sayfalarda paylaşılmasını sağlayın.

Yukarıda ki maddeler çok kabaca lakin ufak fikir verme amacıyla yazılmıştır. Meykmen.com sitesinde instagram hesabı nasıl büyütülür isimli yazıyı okursanız daha geniş bir rehbere sahip olabilirsiniz. Bu rehber içerisinde sizlere adım adım neler yapmanız gerektiği anlatılmaktadır.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Bornova Kombi Servisi

  Previous article

  10 Kasım Atatürk Rozeti 

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in İnstagram