0

Hem Dünya genelinde hem de Türkiye’de yoğun ilgi gören sosyal medya devi Instagram, kullanıcılarına birçok dolaylı fırsat sunuyor. Takipçi sayısı yüksek olan ve takipçileriyle etkileşimde halinde bulunmayı başaranlar birer fenomene dönüşüp hitap ettikleri kitleye dönük reklamlar alarak hatrı sayılır miktarda gelir elde edebiliyor.

Nasıl çekiliş yapılır?

Takipçi sayısını artırmak ve etkileşimi yükseltmek için farklı yollar olsa da, Instagram çekiliş yapma yöntemi kuşkusuz en etkili yöntemlerden birisi. Bir çekilişi organize ederken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Örneğin, ev yemekleri satışı yapan bir hesabın hitap ettiği kitle ile seyahat kareleri paylaþan bir hesabın hedeflediği kitle aynı olmaz. Bu iki hesap sahibi Instagram’da çekiliş yapmak istediklerinde, kazananlara farklı ödüller vaat edebilmeli. İlk örnek için bir yemek tarif kitabı veya kargoyla bir yemek gönderilebilir; ancak ikinci örnek için ideal olan bir otelde ücretsiz konaklama veya otobüs ya da uçak bileti olabilir.

Instagram çekilişi yapılırken önce hediyeye karar verip ardından koşullar belirlenir. Takip etme, yorum yapma, yoruma birilerini etiketleme, hikayede paylaşma gibi şartlar getirilerek maksimum düzeyde etkileşimin gerçekleşmesi sağlanıyor. Ayrıca tarihlerin kesinlikle belirlenmesi gerekir. Belirlenen tarihe ulaştığı an çekiliþe katılım hakkı da sonlanmış olur.

Birçok Instagram kullanıcısı için de en zor kısım çekilişe hak kazananlar arasında tarafsız ve güvenilir şekilde seçimin yapılması aşamasında gerçekleştirilmektedir. İşte tam da bu noktada, Türkiye’nin en güvenilir Instagram çekiliþ sitesi yardımcı olacaktır.

Çekilişçi.net farklı paketleriyle Instagram çekilişi yapmayı düşünenlere özel seçenekler barındırıyor. İsterseniz ilk etapta deneme amaçlı tek seferlik çekiliş paketini alabilir, isterseniz de sınırsız çekiliþ hakkı sunan paketlerden birini çok ucuza kullanabilirsiniz.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Black Desert Türkiye ve MENA’da güneşin tadını “Terrmian Su Parkı”nda çıkarın!

  Previous article

  Black Desert Remastered Türkiye ve MENA’nın birinci yıl dönümü kutlamalarına hazır olun!

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in İnstagram