0

En çok kullanılan sosyal ağlardan birisi olan Instagram çeşitli güncellemeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Instagram Twitter hesabından açıkladığına göre artık kullanıcılar attıkları hikayelere şarkı sözü ekleyebilecek. Yeni gelecek bu özellikle kullanıcıların kendilerini daha iyi ifade edebileceği söylendi.

Fakat bu özellik biraz sınırlı kalıyor yani şimdilik her şarkı desteklenmiyor. Belirli şarkıları seçtikten sonra karşınıza çıkan sözlerden birisini hikayenize ekleyebileceksiniz. İlerleyen zamanlarda desteklenen şarkı sayısının artırılması bekleniyor.

Instagram eklenen şarkı sözlerinin özelleştirilebileceğini de belirtti. Bu sayede kullanıcılar var olanla sınırlı kalmadan kendi isteklerine göre şekillendirebilecek.

 

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Katlanır Cam Balkon İle Konforunuz Artıyor

  Previous article

  İnternet Hız Testi Nedir? Speed Test Nedir?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in İnstagram