0

iPhone-6Merakla beklenen iPhone 6’nın özelliklerikleriyle birlikte Türkiye satış fiyatı da belirlendi. Global yatırım ve bankacılık firması Jefferies’in analistlerinden olan Piter Misek tarafından yapılan açıklamada;  “iPhone 6’nın bir önceki sürümüne göre 100 dolar daha fazla bir fiyata satılması bekleniyor” dedi.

iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı konusu ile ilgili olarak Piter Misek, iPhone 6’nın  fiyatıyla ilgili olarak yayınladıkları raporda Apple yönetici kadrosunun iPhone 6’nın fiyatını 100 dolar daha fazla fiyatla satma konusunda kendileri ile görüş alışverişinde bulunduklarını, bu fiyatın kabul edilebilir makul  bir fiyat olduğunu düşündüklerinide belirtti.  iPhone’un son zamanlarda kendisini bir hayli geliştiren Samsung’a rağmen hala çok fazla tercih edildiğini aynı zamanda popüler olduğunu belirten Piter Misek, 100 dolarlık fiyat farkının kullanıcıları diğer telefonlara yönlenme noktasında fazla etkilemeyeceğini düşündüklerini belirten açıklamalar yaptı.

İlgili açıklamalar ve tüm bu bilgilerle bakıldığı zaman 16 GB’lık iPhone 5s düşünüldüğünde yeni iPhone 6’nın muhtemelen 2200 lira civarında bir satış fiyatında olması bekleniyor.

admin
Ogreniyoruz.Org

  3 Boyutlu Telefon

  Previous article

  KitKat 4.4.2 Son Güncelleme

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Android