0

Philips marka televizyonlar uzun kullanımlar gerçekleştirildiği noktada arızaya sebep olabilmektedir. Müşteriler garantisi dolmuş olan televizyonları yaptırabilmek için ise kaliteli bir servis arayışına girmektedir. İstanbul’da yaşayan ve Philips marka televizyonlarını yaptırmak isteyen müşteriler Philips İstanbul Servisleri ile iletişime geçerek randevu oluşturabilmektedir. İstanbul’da yaşıyorsanız ve Philips marka televizyonlarınızda belli sorunlar bulunuyorsa firma anında çözüm üretebilmekte ve onarım gerçekleştirebilmektedir. Eğer uzun vadeli kullanım gerçekleştirdiğiniz ürünleriniz ile ilgili de bir problem söz konusu ise müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Philips İstanbul servisleri hangi ilçede olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Beşiktaş Philips Servis İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde ikamet eden müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Eğer ürünlerinizin eski performansı ile çalışmasını ve kaliteli bir ömür geçirmesini istiyorsanız firmadan devamlı olarak destek alabilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise ürünlerin talep edilen adreslerde onarılmasıdır. Müşteri hizmetlerinden randevu alındıktan sonra yetkililer adrese servis gönderimi gerçekleştirmekte ve sonrasında onarım işlemleri için arıza tespiti yapmaktadır. Durum ile ilgili olarak müşteriler bilgilendirilmeden ise herhangi bir işlem gerçekleştirilmemektedir.

Kısa zaman içinde onarım gerçekleştiren, yeri geldiğinde onarım için farklı adreslere ürünü götürebilen firma, parça değişimi de gerçekleştirmektedir. Koşullar her ne olursa olsun kaliteli bir hizmet anlayışını prensip edinmiş olan firma günden güne başarısını daha da artırmaktadır.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Libelle Teknik Servis

  Previous article

  Klima Arıza Çözümleri Nedir?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir