0

kerem-bursinDizilerle yatıp dizilerle kalkan büyük bir televizyon izleyici kitlesinin son dönem gözlerinden biride Kanal D’nin başrol oyuncularından biri olan Kerem Bursin. Öyle sevildi ve takip edilir bir hale geldi ki artık Güneşi Beklerken dizisi hiç bir bölümü kaçırılmadan adeta ekrana kilitlenerek izlenen bir konuma taşındı. Bu kadar geniş bir kitlenin sevdiği merak edip takip ettiği Kerem Bursin hakkında sizler için bilgi topladık ve biyografi köşemize bu hafta Kerem Bursin’i taşıdık.

Kerem Bursin 4 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. Onbeş yaşındayken yani 2002 yılında Amerikaya yerleşti. Yaşamının çoğu Amerika Teksas’ta geçti. Boston Emerson College Üniversite hayatının geçtiği yer oldu. Oyunculağa her zaman meraklı olan biriydi. Dolayısı ile üniversite eğitiminin hemen sonrasında Los Angeles’e taşındı. Carolyn Pickman ve onun ardından Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi aldı. Los Angeles’te Oscar ödüllü ünlü yapımcı Roger Corman ile tanıştı. Halkın dilinde sık kullanılan deyimle keşfedildi diyebiliriz. Keşfedilmenin ardından Roger Corman’ın çektiği  Sharktopus,  Ghost of the Imperial Palace filmlerinde oynayıp oyunculuğa ilk adımlarını attı.

Los Angeles döneminin ardından geldiği Türkiye’de Gaye Sökmen ajansla anlaştı. Bu anlaşma neticesinde Türkiye’de oyunculuk hayatı başlamış oldu.

Kerem Bursin iyi seviyede İngilizce, orta seviyedede Fransızca dillerini bilmektedir.

Aldığı eğitimler arasında binicilik, yüzme, ağırlık eğitimi ve Amerikan futboluda bulunan Kerem Bursin aynı zamanda tenis ve lakros oyunlarınada ilgilidir.

Şimdilerde Türk televizyon kanallarından kanal D’de yayınlanan ve pazar günleri genç kuşağın dahası çok geniş bir kitlenin gözde televizyon dizisi haline gelen Güneşi Beklerken dizisinde başrol oynamaktadır.

……

admin
Ogreniyoruz.Org

  Erzurum Cağ Kebabı Nasıl Yapılır

  Previous article

  Facebook Sosyal Eklentisi Nasıl Eklenir

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Biyografi