0

wpeklentiSizler için kullanışlı bazı wordpress eklentilerini Türkçe olarak bir araya getirerek kullanımıza sunuyoruz. Türkçe WordPress eklentilerini aşağıdaki adreslerden indirip kullanabilirsiniz.

Maintenance Mode (Bakım Modu Eklentisi): Çok kullanışlı olan Maintenance Mode eklentisi sayesinde sitenizi bakım yaptığınız zamanlarda ziyaretçilere kapatabilirsiniz.  Bu eklenti çalışırken ziyaretçileriniz sitenizin içeriğine ulaşamazlar. Sitenizin bakımda olduğunu belirten sabit bir sayfa ziyaretçilerinizi karşılar sizde rahatça bakım ve güncelleme çalışmalarımızı yapabilirsiniz. Maintenance Mode yani bakım modu eklentisinin Türkçe sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Brian’s Latest Comments (Son Yorumlar Eklentisi): Bu kullanışlı wordpress eklentisi ile aktif olan son makalelerinizi ve o makalelere yorum yapan son ziyaretçilerinizi wordpress sitenizde tüm ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz. Son yorumlar eklentisini  bu adresten indirebilirsiniz.

Related Entries (Benzer Yazılar Eklentisi):  Bu eklenti bir yazıdaki aktif/pasif anahtar kelimeler vesilesiyle benzer yazıların listesini göstermeye yarar.  Bu vesile ile ziyaretçileriniz bir makalenizi beğendiyse bu makale ile benzer olan diğer makalelerinize yada konularada kolayca ulaşıp okuyabilir.  Benzer yazılar eklentisinin Türkçe sürümünü bu adresten indirebilirsiniz.

WP-ContactForm (WordPress İletişim Formu): WP-Contact Form (WordPress İletişim Formu) WordPress sitenizin ziyaretçilerinin sizinle iletişim kurmasına olanak sağlayan dinamik bir form eklentisidir. Yazı editörü hızlı etiket bölümündeki buton kullanılarak herhangi bir yazı yada sayfaya kolayca bir iletişim formu ekleyebilirsiniz.  Wordpress iletişim formu Türkçe sürümüne bu adresten ulaşıp indirebilirsiniz.

Subscribe to Comments (Yorum Aboneliği Eklentisi): Bu eklenti ziyaretçilerinizin sitenizdeki yazılara yapılan yorumlara abone olmasına olanak sağlayan kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti vesilesiyle yapılan yeni yorumlar isteyen kullanıcıların e-posta adresine gönderilir. Fakat yanlış anlaşılmaması için bir açıklama yapalım. Bu eklenti ziyaretçilerinize yeni yazıları değil sadece yazılan yazılara yapılan son yorumları bildirir. Bunun için Skippy’nin Subscribe2 eklentisini kullanmalısınız.  Sorun yorumları mail adresine gönderen Subscribe to Comments eklentisinin Türkçe sürümünü bu adresten indirebilirsiniz.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Unuttuğunuz WP Şifresini Phpmyadmin’den Sıfırlamak

  Previous article

  Blog İçin Konu Bulmak

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Wordpress