Kapat

LG Servis İzmir Buca’da Hizmetinizde

Anasayfa Tanıtım Yazıları LG Servis İzmir Buca’da Hizmetinizde

Her geçen gün hızla gelişen ve artık bir televizyondan çok daha fazlasını sunan LG markalı televizyon modellerinde karşılaşılabilecek arızalarda teknolojisiyle birlikte paralel olarak daha komplike bir hale geliyor. Bu yüzden de LG markalı yüksek teknoloji içeren televizyon modellerinde yaşanan problemlerde profesyonel LG Servis müdahalelerinin gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunur. LG’ nin akıllı televizyon teknolojisine hakim olan ve aynı zamanda da görülebilecek arızalarına dair deneyim sahibi olmak üzere güncel LG teknolojisi eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiren servis merkezinin teknik ekipleri tarafından tüm sorunlarınız kısa süre içerisinde giderilebiliyor.
LG akıllı televizyonların görüntü, ses ya da bağlantı olacak şekilde her fonksiyonunda görülebilecek kayıplar ya da verim düşmesi gibi sorunlara ilişkin olarak bilgi sahibi olan sertifikalı teknik ekipler, tam donanımlı gezici servis araçları ile Buca ilçesi genelinde hazır konumda bulunuyor. Böylelikle gün içerisinde çok sık şekilde kullandığını ve çoğu zaman eğlence aktivitelerinizin merkezinde kendisine yer bulan televizyonunun arızasına gerekli onarım müdahalelerin kısa süre içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.
LG Servis Buca merkezi olarak tüm LG markalı akıllı televizyonlarınızın arıza onarım müdahalelerinin haricinde aynı zamanda da kurulum ya da güncelleme/bakım gibi işlemleri konusunda da sizlerin yanında bulunuyoruz. Özel televizyon servisi merkezi olarak tüm müdahalelerimiz sonrasında 1 yıllık garanti hizmeti ile sizlere dünya standartlarında bir servis hizmetinden faydalanabilme imkanı getiriyoruz. Böylelikle televizyonunuzu çok daha uzun süreli olarak yüksek kalitedeki performansta kullanabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir