1

leblond_microsoftTeknolojinin önde gelen liderlerinden Microsoft yeni istifalarla çalkalanıyor. Son istifanın sahibi 25 yıldır Microsoftta çalışan, Office departmanının perde arkasındaki önemli beyinlerden biri olan ve Windows 8’in gelişiminde katkısı olan Antoine Leblond. Leblond takım çalışanlarına gönderdiği bir e-posta ile Microsoft’tan istifa ettiğini duyurdu.

Microsoft’un tecrübeli çalışanlarından Antoine Leblond, 31 Mart Pazartesi gününün firmadaki son günü olacağını belirttiği e posta ile resmen istifa etmiş oldu. Dahası verdmiş olduğu 31 Mart tarihi, Antoine Leblond’un Microsoft’taki 9.000. gününü olma özelliğini taşıyordu. E-posta vasıtasıyla, firmada geçirdiği zamanların güzel olduğunu, arkasına baktığında mutlu anlar gördüğünü belirtti.

Leblond Microsoft’taki zamanını genel olarak Office bölümünde geçirdi.  Geçtiğimiz son beş yıl süresince Windows’un yardımcı başkanlarından biri olarak görev aldı.  Steven Sinofsky’nin altında çalışan Antoine Leblond, Windows 8’in bulut sistemleri parçası ve Windows Store özelliğinden sorumluydu.

Leblond’un, e-postasındaki en dikkat çekici cümlelerden birisi şöyleydi;  “dışarı çıkma ve Microsoft dışındaki dünyanın neler sunacağını görme vaktim geldi”  Bu cümle Antoine Leblond’un bundan sonra neler yapmak nerede çalışmak istediğini net göstermesede ipuçları vermesi açısından önemli görüldü ve değişik yorumlar yapıldı.

admin
Ogreniyoruz.Org

  Facebook Geç Açılıyor

  Previous article

  Unuttuğunuz WP Şifresini Phpmyadmin’den Sıfırlamak

  Next article

  You may also like

  1 Comment

  1. işte bu dikkat çekici bi haber. Microsoftan bu denli istifalar olduğuna göre Demekki çalışma ortamı sıkıcı olsa gerek. Aksi halde neden microsoft gibi bir ortamdan istifa edilsin. Yada microsofttan istifa eden Antoine Leblond’un başka planları var kendi şirketini kurmak veya başka alanlara yönelmek gibi. Gayet normal bir durum. Artık insanların kendilerini aşmaları gerekiyor. Buna microsoftta dahil. Dünya farklı bir konuma giriyor. hiç bişey eskisi gibi olmıycak artık.

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Genel