0

buzzard2

Teknolojinin gün geçtikçe ilerlediği dahası süratle yepyeni cihazların karşımıza çıktığı günümüzde bundan böyle araçlarınızın içindeykende internete bağlanabileceksiniz. Merkezi İngiltere olan 4EEG isimli telekominikasyon şirketi araç içi kablosuz internet sorununa çözüm olan bir tür modem üretmiş. Buzzard2 adını verdikleri bu teknolojik cihaz aslında tamamen bir modem niteliğinde. İnternet sinyallerini 4G ağından alıyor ve bir wireles modem işlemi yaparak araç içine aktarıyor. Bu sayede araç içinde hiç zorlanmadan internete bağlanabilme olanağı sağlayan cihaz 79,99 Sterlin gibi bir fiyattan satışa sunulmuş.

Buzzard2 yi kullanabilmek için aracınızın çakmak girişine ihtiyaç var. Harici olarak üzerinde birde USB girişi bulunan cihazla aynı zamanda akıllı telefonunuzuda şarj edebilirsiniz. Cihazı üreten İngiliz 4EEG firması bu ilk üretim içinde farklı bir kampanya belirlemiş. Belirledikleri kampanyaya göre 2015 yılının 31 Ocak tarihine kadar verilecek buzzard2 siparişlerinde 100MB veri paketi ücretsiz.

Cihazın Tanıtım Videosunu Aşağıdan İzleyebilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Samsung Laptop Boot Sorunu Çözümü

  Previous article

  2 Adet Ücretsiz WordPress Kurumsal Teması

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Güncel