Kapat

Özel Altus Servisi

Anasayfa Tanıtım Yazıları Özel Altus Servisi
Özel Altus Servisi

Çok fazla ön planda olan ve reklamlar ile şişirilmiş olan ürünlere bir türlü ısınamadım. Özellikle beyaz eşya markalarını yakından takip ediyorum ve birçoğu farklı reklamlar ile müşterinin ilgisini çekmeye çalışıyor. Reklam düşünceleri elbette çok güzel ve bu da işin bir parçası ancak benim istediğim sessiz sedasız ilerleyen ve kalitesi ile adından sıkça söz ettiren bir marka! Altus bu markalardan en çok güvendiğim ve en çok tercih ettiğim marka arasında yer alıyor.

Altus markası ile uzun zaman önce tanıştık ve yaptığım araştırmalara bağlı olarak da diğer büyük markalardan bir adım önde olduğunu gördüm ancak Altus markasını reklam sektöründe göremezsiniz! Aradığım buldum ve artık bu markanın beyaz eşya ürünlerini tercih ediyorum servis konusunda ise yine çok fazla güvendiğim ve reklam vermek yerine iş yapmayı tercih eden kaliteye önem veren bir firma ile çalışıyorum.

Altus Servis İstanbul sektörün en iyi isimlerinden biri ve reklam yaparak gündeme gelmek yerine çalışmaları ile müşteri toplamayı tercih ediyorlar. Altus Servisi kalite anlamında birçok firmadan daha ön planda ve sürekli olarak ileriye yönelik adım atmayı tercih ediyorlar.

Sizler de Altus marka farklı ürünleriniz için servis hizmeti almak isterseniz hemen telefonlarınızı kaldırın ve 444 88 48’i tuşlayarak firmaya ulaşın!

Güler yüzlü çağrı merkezi ekibi haftanın her günü sizleri bekliyor olacak! Ayrıca buzdolabınız var ve soğutmadığını düşünüyorsanız Altus Buzdolabı Soğutmuyor! isimli yazıyı da incelemenizi öneririz.

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir