Kapat

Özel Philips Televizyon ve Süpürge Servisi: 444 7 856

Anasayfa Tanıtım Yazıları Özel Philips Televizyon ve Süpürge Servisi: 444 7 856

Küçük ev aletleri ve beyaz eşya konusunda oldukça başarılı olan Philips, televizyon üreticiliği konusunda da başarıya ulaşmış olan dünya markalarından biridir. Başarısını kanıtlamış olan Philips elektrik süpürgesi ve televizyon üreticiliğinde ise daima ön planda olmayı başarmıştır. Her geçen gün kendini daha da geliştiren ve yeni modeller satışa sunan Philips farklı alanlarda da ürünleri ile müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Ancak her ne olursa olsun teknolojik ürünler ömürleri dolduğunda ya da gerekli bakımlar yapılmadığında arızalar verebilmektedir. Televizyon ve süpürgelerde hassas cihazları oldukları için arıza olanakları diğerlerinden biraz daha fazladır.
Philips Servis Hizmeti Nasıl Alabilirim?
Philips servis ise bu noktada devreye girmekte ve İstanbul genelinde televizyon ya da süpürge kullanan kullanıcıların karşılaşmış oldukları arızaların giderilmesi için kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Müşterilere çözüm odaklı yaklaşım Philips servis çok kısa vadede sorunları çözmekte ve müşterilerin de memnuniyetini toplamaktadır. Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile Philips servisten randevu talebinde bulunabilmektedir.
Müşteri hizmetleri yetkilileri ise randevu taleplerinin ardından müşterilere dönüş sağlamakta ve uygun olan tarih ve saat aralığı için randevu talebi oluşturmaktadır. Teknik servis ekibi ise müşterileri evlerinde ziyaret ederek gerekli olan onarımları gerçekleştirmekte gerektiğinde ise adres dışında onarım İşlemi sağlamaktadır. Philips servis aynı zamanda müşterilere bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır.
Website: Philipsservis.co

0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir