0

reaksiyon_perde_arkaStar Televizyonunda yayınlanan Reaksiyon Dizisi ni biliyorsunuz muhakkak. Zira yayınlandığı günden bu yana pek kişi tarafından adeta ekrana kilitlenircesine izlenen bir dizi olma yolunda zirveye çıktı diyebiliriz.

Gerek oyuncularının başarılı performansı, gerek başarılı yönetimi, gerek senaryosundaki başarı kısaca tamamı başarı ile dolu bir dizi. Profesyonel bir çalışma olmuş diyebiliriz. Elbette sizde bir çok kişi gibi Reaksiyon Dizisi nin perde arkasını, kamera arkası fotoğraf ve videoları merak etmişsinizdir.

Star Televizyonu nun ciddi anlamda dikkat çeken ve seyirci oranı çok yüksek olan bu dizisinin perde arkasında neler oldu sizler için bir araya derledik.

Amacımız her konuda olduğu gibi Türkiye’mizde yayınlanan Türkiye hatta dünya gündeminin gizlide kalmış gündemine bir nebze olsun ışık tutan bu dizinin perde arkası bilgilerinide sizlerle paylaşmak ve aradığınız bilgiye ulaşmanızı sağlamak.

Aşağıda sırasıyla öncelikle Reaksiyon Dizisi Tanıtım Fragmanını ardından kamera arkasına dair görüntü ve videoları izleyebilirsiniz.

Reaksiyon Dizisi Tanıtım Fragmanı


Reaksiyon Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri


Reaksiyon Dizisi Hollywood Benzeri Sahneleri


Reaksiyon Dizisi Kamera Arkasından Görüntüler

Reaksiyon Dizisi Kamera Arkası


Reaksiyon Dizisi Aksiyon Müziği


Reaksiyon Dizisi Kamera Arkası Fotoğrafları


admin
Ogreniyoruz.Org

  Reaksiyon Dizisi 4.Bölüm Fragmanı

  Previous article

  Yeni Çipli Kart Dönemi Başlıyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Film-Dizi