Kapat

Samsung Servis

Anasayfa Tanıtım Yazıları Samsung Servis

1 Mart 1938 yılında Güney Kore’de kurulan Samsung markası bugün elektronik dünyasının devleri arasında. Her ne kadar son yıllarda Samsung deyince insanların ilk olarak aklına Samsung marka cep telefonları gelse de marka televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi alanında oldukça iddialıdır. Ülkemizde bu ürünlerin satıldığı markanın mağazaları mevcuttur ve beyaz eşya grubunda yer alan bu cihazlarda arıza oluşması durumunda Samsung servis çağrılması ise kaçınılmazdır.
İstanbul’da hizmet veren özel servis, İstanbul il sınırları içinde Samsung marka televizyon, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesinin sorunu ne olursa olsun, modeli ne olursa geniş yedek parça ağı ve alanında deneyimli, eğitimli uzman personeli ile kurumsal bir yaklaşım ile profesyonel çözümleri en kısa sürede müşteri memnuniyetini baz alarak sunan bir yapıdadır.
Özel servisten bu alanda hizmet almak için öncelikle firmaya ait olan 444 78 56 telefon numarası aranması ve sorunun bildirilmesi gerekir.
Sorun bildirilip, müşteriden tüm gerekli olan bilgiler alındıktan sonra firmada bu alanda çalışan personel veya personeller ilgili adrese giderek sorunun çözülmesi için öncelikle sorunu bizzat kaynağında gördükten sonra müşterinin bilgisi dahilinde gerekiyorsa parça değişimine giderek cihazın sorunsuz bir biçimde çalışmasını sağlar ve gerekli kontrolleri de yaptıktan sonra cihazın sorunsuz çalıştığına emin olduktan sonra müşteriye cihazı teslim ederler.
Özel Samsung servis 1 yıl işçilik ve parça garantisi veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

1 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir