0
Siz at yarışı severlerin ilgi odağı TJK TV her gün onlarca koşumuz ile karşınızdayız. Heyecanlı at yarışı severlerimiz için özet bölümlerimiz, canlı tv akışımız TJK TV’ de yayınlanmaktadır. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen özel yarışlar sayesinde izleyicilerimiz coşuyor, atlarımız yarışlarda koşuyor ve şanslı izleyicilerimiz kazandıkça kazanıyor. TJK TV her gün canlı at yarışı yayınları ile ekranlara gelmektedir. Günün koşuları, özet programları siz yarış severler için her gün özel olarak hazırlanmaktadır. TJK TV idman pisti, haftaya bakış, yurt dışı yarış gibi programları da siz sevgili yarış severlerimizin beğenisine sunar. Uzman jokeylerimiz her gün bir başka yarış için yarışıyor.

CANLI TV YAYIN AKIŞI

Maç özetlerini, güçlü yorumcularımız her hafta bittiğinde yorumlamaktadır. Ayrıca tüm maç özetlerini ve canlı yayınlarımızı TJK resmi sitesinde izleyebilir, sonuçları takip edebilirsiniz. Hafta boyunca atların ve jokeylerimizin idmanları, röportajları, sağlık kontrolleri, bakımları hakkında hazırlanan programlar canlı olarak izlenebilmektedir. Her gün TJK TV’yi kesintisiz HD kalitesinde izleyin. Sevgili yarış severler de bilir ki at yarışları spor değil, eğlence değil, tutkudur, aşktır. At yarışı aşkı ile çarpan kalpleri özel hazırladığımız yarış programları ile her gün coşacaktır. TJK TV’yi siz yarış severler 365 gün 24 saat izleyebilirsiniz. Her gün hazırladığımız canlı yarışlarla heyecanınıza heyecan katıyoruz. Usta yorumcularımızla at yarışı izlemenin keyfini çıkarın. TJK TV’yi takipte kalın. At yarışı heyecanı bizden sorulur.

TJK TV’yi NASIL IZLERİM ?

TJK TV’yi uzun ismi ile Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu’nu izlemek için sevgili yarış severler sitemizde HD olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca uyduda da yayın yapmaktayız. Digitürk, D-Smart gibi uydu alıcılarında da kanalımız daima vardır. 1 Nisan 2004’ten beri siz yarış severlerimize yayın yapmaktayız. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi , ”At yarışları modern toplumların sosyal bir ihtiyacıdır” sözünden yola çıkarak siz at yarışı sever izleyicilerimizin ayağına getirmekteyiz bütün yarışlarımızı TJK TV ile. Siz yarış severler için özenle çalışıyoruz. TJK TV’yi takipte kalın. Her gün yeni yarışlarla ekranlarınızdayız.
admin
Ogreniyoruz.Org

  Saç Dökülmesine Karşı En İyi Şampuan Hangisi?

  Previous article

  Kayseri Boşanma Avukatı

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir