0

ucretsiz-siteÜcretsiz site açmak her webmasterin başlangıç aşamasında ilk başvurduğu yollardan biri olmuştur. Kuşkusuz ücretsiz site hizmeti veren ortamlar başlangıç aşamasındaki webmasterler için önemli olmakla beraber tecrübeli webmasterler içinde paravan blog oluşturma özelliği taşıması yönünden gayet kullanışlı platformlar. Hiç kod bilginiz yoksa, domain, hosting gibi konularda bir fikir sahibi değilseniz başta belirttiğimiz gibi henüz web teknolojileri alanında yeniyseniz fakat bir heves neticesi “benimde bir sitem olsun” düşüncesine kapıldıysanız ücretsiz site açmak için oluşturulmuş ücretsiz site platformları çok işinize yarayacak.

Aşağıda ücretsiz site hizmeti veren adresleri sizler için bir araya getirdik. İnceleyip kendiniz için uygun olan birinden ücretsiz bir site açabilir web dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz;

Jimdo >> http://tr.jimdo.com

Weebly >> http://www.weebly.com

Wix  >>   http://tr.wix.com

 Bedava Sitem >>  http://www.bedava-sitem.com

Ben-im >>  http://ben.im

Webnode  >>  http://www.webnode.com.tr

Vitrinde >>  https://vitrinde.com/detay

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Domain Ticareti Nasıl Yapılır ?

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir