Kapat

Web Sitelerini Bilgisayarınıza İndirin

Anasayfa İnternet Web Sitelerini Bilgisayarınıza İndirin
Web Sitelerini Bilgisayarınıza İndirin

websitesnifferKuşkusuz internette gezinirken hoşunuza giden bir çok web sitesi ile karşılaşmış,  beğendiğiniz sitenin tasarımına ulaşmak istemişsinizdir. İnternette gezinme esnasında gördüğünüz web sitelerini kendi bilgisayarınıza indirip incelemek ve kendinizi geliştirmek beğendiğiniz siteleri çok yakında görmek istiyorsanız web sitelerini bilgisayara indiren bu programı beğeneceksiniz.

Uygulama yönünden çok iyi bir program olan bu internet sitesini bilgisayara indirme programı temel olarak internette dolaşırken görüntülediğiniz web sitelerini bilgisayarınıza indirmeyi ve alınan tüm verileri istediğiniz bir klasöre kaydetmenize olanak sağlıyor.

Dahası hangi içerikle kaydetmeniz için size seçim yolları sunan program HTML dosyalarını, diğer yazıları, XML dosyalarını, CSS dosyalarını, ses ve videoları, resimleri, scriptleri ve flash dosyalarını da filtreleyerek indirmenize imkân tanıyabiliyor.

İnternet sitelerini bilgisayarınıza indirmek için kullanacağınız bu başarılı programın adı WebSiteSniffer. Aşağıdaki Linklerden İndirebilirsiniz;


 


0 0 0 0 0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir