0

websitesnifferKuşkusuz internette gezinirken hoşunuza giden bir çok web sitesi ile karşılaşmış,  beğendiğiniz sitenin tasarımına ulaşmak istemişsinizdir. İnternette gezinme esnasında gördüğünüz web sitelerini kendi bilgisayarınıza indirip incelemek ve kendinizi geliştirmek beğendiğiniz siteleri çok yakında görmek istiyorsanız web sitelerini bilgisayara indiren bu programı beğeneceksiniz.

Uygulama yönünden çok iyi bir program olan bu internet sitesini bilgisayara indirme programı temel olarak internette dolaşırken görüntülediğiniz web sitelerini bilgisayarınıza indirmeyi ve alınan tüm verileri istediğiniz bir klasöre kaydetmenize olanak sağlıyor.

Dahası hangi içerikle kaydetmeniz için size seçim yolları sunan program HTML dosyalarını, diğer yazıları, XML dosyalarını, CSS dosyalarını, ses ve videoları, resimleri, scriptleri ve flash dosyalarını da filtreleyerek indirmenize imkân tanıyabiliyor.

İnternet sitelerini bilgisayarınıza indirmek için kullanacağınız bu başarılı programın adı WebSiteSniffer. Aşağıdaki Linklerden İndirebilirsiniz;


 


BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Siz Uyurken Neler Olur?

  Previous article

  En Ucuz Akıllı Telefon Geliyor

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in İnternet