0

wordpressTüm kodlarına müdahale ederek istediğiniz özellikte, yönetim panelli web siteleri oluşturabileceğiniz WordPress içerik yönetim sistemi, dünya çapında en çok kullanılan blog ve içerik yönetim sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

………..

Sürekli geliştirilen ve sürekli yeni özellikler eklenen WordPress içerik yönetim sistemi sadece bir blog oluşturmak için değil çok kapsamlı siteler ve portallar oluşturmak içinde kullanılan bilen detaylı ve çok kapsamlı bir sistemdir. WordPress içerik yönetim sistemini kullanarak çok kısa süre içinde kendi pc nizdeki localhost sunucunuza dahi kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

………..

Günümüzde WordPress içerik yönetim sistemine dair bir çok destek forumuna katılabilir, sorularınıza cevap alabilir, ücretli yada ücretsiz temalardan, eklentilerden istediğiniz birini yükleyerek sitenize farklı bir özellik kazandırabilir, dilediğiniz özellik ve görsellikte bir web sitesi yada portal veya daha kapsamlı bir sistem oluşturabilirsiniz.

………..

WORDPRESS İNDİR (Türkçe Son Sürüm 3.8.1.) 

 

admin
Ogreniyoruz.Org

  YENİ PC NİZİ SİSTEMLİ VE GÜVENLİ KURUN

  Previous article

  14 Şubat Sevgililer Günü

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  More in Wordpress