0

Hepimiz içten içe bir memleket hasreti ile yanıp tutuşuyoruz. Memleketimizde özlediğimiz şeyleri yemek ve yaşamak istiyoruz. Ama kimimiz işten dolayı kimimiz okuldan dolayı kimimiz ise farklı nedenlerden dolayı memleketini ziyaret etmeye, gezmeye vakit bulamıyor.

Bu yazımızda sizlere yörenize ait yemekleri keşfedip sayın alabileceğiniz biraz da olsa memleket özleminizi giderebileceğiniz bir web sitesi tanıtacağız. Yörenizden isimli web sitesi ile memleketinizin özlem duyduğunuz tadlarını satın alıp kolaylıkla ayağınıza getirebilirsiniz.

Sirkeden bala, bakır cezveden çaydanlığa, keçi boynuzu pekmezinden vişne reçeline kadar istediğiniz yöresel ürünün siparişini verebilirsiniz. Ayrıca yazar önerisi olarak tokat yaprağı ürününü denemenizi tavsiye ederim.

Yörenizden web sitesi üzerinden kredi kartı ile istediğiniz ürünün sipariş verebilirsiniz. Kargo ile kısa bir süre içerisinde size ulaşacaktır.

BERKAY ÇATAK
Öyle süper bir geliştirici değilim, kendimi anlatmam gerekirse kısaca her şeyi öğrenmek için el atan biri diyebilirim. Bu zamana kadar MeTekno.com adresinde ve Bqloo.com adresinde yazarlık yaptım. Birçok haber girerek kullanıcıların ilgisini en iyi çekecek konulara odaklandım. Hayatım boyunca da bunu devam ettireceğim.

  Mobil MMORPG oyunu MIA Online yüzde 100 Türkçe oluyor!

  Previous article

  Ankara Anaokulu ve Kreş Tavsiyesi

  Next article

  You may also like

  Comments

  Leave a reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir